poniedziałek, 8 maja 2017

DREAM

 
Ludzie mówili, mówią i będą mówić...... Nigdy nie przestaną nas oceniać. Nie ważne czy nam się powodzi w życiu czy nie.... Niektórzy obgadują z zazdrości inni z nienawiści.... Dlaczego to robią?
Może chcą poszukać w naszym życiu niepowodzeń, porażek, a to tylko po to by ich życie wydawało się lepsze. Gdy widzą w innym człowieku radość, że coś im się udaje, chcą mieć dokładnie to samo. Wszystko czego nie mamy wydaje się piękne i nieosiągalne. Ale czy robisz cokolwiek, żeby osiągnąć swój cel? Marzenia same się nie spełnią, twoje cele i plany się nie zrealizują, musisz czegoś bardzo chcieć żeby to osiągnąć. Marzy ci się wyjazd na koncert, odłóż trochę pieniędzy, kup bilet i baw się dobrze. Twoim celem jest znaleźć dobrą prace, ale leżeniem w domu nic nie osiągniesz. Ludziom, których obgadujemy marzenie samo się nie spełniło, a cel sam się nie zrealizował. To przez ich ciężką prace osiągnęli to na co mają, przez ich wysiłek zaszli tak daleko.

Każdy z nas chciałby osiągnąć coś w życiu. Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też to spełnić. Nie bój się ryzykować i nie żyj tylko w świecie marzeń, one są po to aby je spełniać. Najwięksi marzyciele, którzy dążą do swojego celu boją się utraty tego co już mają, tego do czego przywykli. Dla niektórych ich własne marzenia są nierealne. Tak na prawdę marzenia stają się możliwe, wtedy kiedy się tego nie spodziewamy. 


Do osiągnięcia celu potrzebna jest motywacja. Wiele z nas przegląda "Tumbrl" i niepotrzebnie porównuje się do innych. Osoby, którymi się inspirujemy, które nas motywują mogą tak na prawdę, wyglądać inaczej i być kimś innym niż w świecie internetowym. Oczywiście możemy się inspirować, ale nigdy nie kopiujmy!

Nigdy się nie zmieniajcie, bądźcie sobą, dążcie do celu >>SPEŁNIAJCIE MARZENIA<<. Mam nadzieję, że post takiego typu wam się podobał. Koniecznie dajcie znać co o nim sądzicie i czy chcecie więcej takich postów.

Znajdziesz mnie tutaj:
https://www.facebook.com/Sabrooowska96-1696897647225160/https://www.instagram.com/sabrooowska96/https://plus.google.com/110034784031126295869
 Ps. Jeśli macie do mnie jakieś pytania śmiało piszcie w komentarzach, albo http://ask.fm/Sandzia2001

11 komentarzy:

 1. Tak naprawdę sami siebie ograniczamy bo jesteśmy leniwi na tyle bi nie iść dłuższa drogą tylko chcemy iść na skróty. Ogranicza nas też strach, który powoduje że boimy się coś zrobić. Trzecim czynnikiem który nas dyskwalifikuje w dążeniu do celu to czas oczekiwania, często brakuje nam cierpliwości. Ludzie nie próbują walczyć jeśli któraś z tych cech jest zdyb dużym wypływem w jego życiu, co powoduje że nie dążą do swoich marzeń tylko czekają na cud. My się chyba po prostu ie chcemy a może nie lubimy zmieniać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie tak jak piszesz! Wolimy chodzić skrótami, chcemy żeby wszystko nam szybko przyszło. To co nam szybko przyszło zostało z nami bardzo krótko. Tylko długo wyczekiwane cele i marzenia zostają z nami na zawsze ♥

   Usuń
 2. Ciekawy post. Wielu ludzi uważa że dzięki myśleniu i mówieniu dookoła o swoich planach je spełnią - mylą się. Czasem trzeba zaryzykować i coś od siebie dać.

  http://tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Tutaj nie ma co myśleć i mówić wszystkim dookoła, tylko trzeba działać!! ♥♥

   Usuń
 3. Świetny post, bardzo motywujący. Nie warto przejmować się innymi. Trzeba robić to, co się kocha, spełniać marzenia i nie oglądać się na innych. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest! Trzeba dążyć do wyznaczonego przez nas celu i nigdy się nie poddawać!♥

   Usuń
 4. Ludzie to największe potwory, nikt i nic nie krzywdzi bez powodu :)
  Bardzo mądry wpis :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie tak jak mówisz! Ciesze się, że się podoba ♥

   Usuń
 5. dobrze napisane, trzeba dążyć do celu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ryzykować się nie boję, a po maturze być może i czas nie będzie stanowił większego problemu.
  http://screatlieve.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

*Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją.
*Jeśli spodobał ci się post zostaw po sobie jakiś ślad.
*Jeśli spodobał ci się mój blog zachęcam do obserwacji.